SEW-EURODRIVE'daki kariyeriniz

 • k

Tahrik teknolojisi alanında dünyanın önde gelen uzmanı olarak havalimanı lojistik hizmetlerinden endüstriyel proseslere kadar dünyayı her alanda harekette tutmaktayız. Bir aile şirketi ve küresel oyuncuda potansiyelinizi keşfedin.

Geleceği hareket ettirin.

Tahrik teknolojisinin geleceğini şekillendirmemize yardımcı olmak isteyen yetenekli ve motivasyonu yüksek kişilere kapımız daima açıktır. Bize katılın ve bir sonraki adımı bizimle birlikte atın!

Kimleri arıyoruz

Kariyer imkanları

Büyüyen bir sektöre katılarak tahrik teknolojisinin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olun. Bizimle birlikte kariyerinizde mesafe kaydederken büyük sonuçlar elde etmiş olacaksınız.

Küresel bir teknoloji lideri olarak mühendis, bilgisayar uzmanı, müdür veya teknik uzman olmanızdan bağımsız olarak sizlere esnek ve mükemmel iş imkanları sunmak için çok geniş yelpazede kariyer yollarına sahibiz.

İster makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, mekatronik veya diğer alanlar ya da geliştirme, satış, tasarım, üretim veya servis alanında olun SEW-EURODRIVE'da tahrik teknolojisinin geleceğini şekillendireceksiniz.

Yeni mesleki meydan okumalar arayışında ve daha fazla sorumluluk almaya hazır mısınız?

Eğer inovasyon tutkumuzu ve pratik çözümlere yönelik adanmışlığımızı paylaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Mevcut iş fırsatlarına göz atın veya farazi bir başvuru yapın. Sizden gelecek yanıtı sabırsızlıkla bekliyoruz!

İş ilanları

Biz kimiz ve ne sunuyoruz

Kariyer imkanları

Biz, 85 yıldan uzun gururlu bir geçmişe sahip, sahibi tarafından işletilen, Bruchsal, Almanya'da bulunan bir aile şirketiyiz. Günümüzde SEW-EURODRIVE, Blickle ailesinin üçüncü nesli tarafından yönetilmektedir.

Beş kıtadaki 51 ülkede bulunan 15 üretim tesisimiz ve 77 Tahrik teknolojisi Merkeziyle her gün dünyayı harekette tutuyoruz. Redüktörlü motorlarımız ve frekans çeviricilerimiz, servo tahrik sistemlerimiz, endüstriyel redüktörlerimiz, ve daha birçok çözümümüz dünya genelinde kullanılmaktadır. Tüm dünyada 16.000'den fazla çalışan büyüyen sektördeki mükemmel imkanlardan yararlanmakta ve hiyerarşiler yerine yaratıcı fikirlerini teşvik eden şirket kültüründe başarılı olmaktadır.

Size ne sunuyoruz:

 • Mükemmel kariyer imkanları:

  Büyüyen sektörün piyasa lideri olarak sizlere profesyonel hedeflerinize ulaşmak için çok sayıda fırsat sağlamaktayız.
 • Üstün çalışan gelişimi:

  DriveAcademy® konferanslarımız ve sürekli eğitim kurslarımızda kişisel ve mesleki olarak gelişiminize yardımcı olmaktayız.
 • Kişiye özel eğitim:

  İyi bir başlangıcın çok önemli olduğunu düşünüyoruz! Müdürleriniz ve iş arkadaşlarınız yardım ve tavsiye sağlamak için daima yanınızda olacaktır.
 • Birinci sınıf tesisleri ve çalışma koşulları:

  SEW-EURODRIVE'da en son teknolojiyle çalışır ve büyük esneklik imkanından faydalanırsınız. Ayrıca ekip çalışmasına değer veriyoruz.
 • Yüksek seviyede iş güvenliği:

  Bir aile şirketi ve küresel oyuncu olarak gelecek için optimal donanıma sahibiz. Ve çalışanlarımızın yanında durmaktayız.
 • Sürdürülebilirlik:

  Küresel sosyal taahhüt, çevreyi koruma, enerji verimliliği ve sosyal sorumluluk biz için olmazsa olmazlardır.

Neyi bekliyorsunuz?

Her şey başvurunuzla başlar

SEW-EURODRIVE'daki kariyer imkanları

Hareketinizle bizi ileriye taşımak istemenizden mutluluk duymaktayız.

Başvuru yapmanın birkaç yolu bulunmaktadır:

Genellikle başvurunuzu e-posta ile kariyer@sew-eurodrive.com.tr adresine göndermenizi veya başvuru formunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede hızlı şekilde doğru kişiyle iletişime geçebileceksiniz. Başvurunuz alındığında size bir onay bilgilendirmesi gönderilecektir.

Başvurunuzu beğendik mi? Harika!

Bu durumda sizi mülakat için davet edeceğiz. Her departmanın yöneticisi size pozisyonun detaylı bir açıklamasını sunacak ve sizi daha iyi tanımak isteyecektir. Görüşmelerin ne kadar süreceği pozisyona ve başvuru sahibinin deneyimine bağlıdır. Genel olarak konuşmak gerekirse bu görüşme için bir ile iki saat ayırmalısınız.

Eğer tüm mülakatlar iyi şekilde giderse ve bizi etkiler ve bizden etkilenirseniz o zaman biza katılmanızın önünde herhangi bir engel yoktur. Yani: SEW-EURODRIVE'a hoş geldiniz!

Bir sonraki adımı bizimle birlikte atın!

Mevcut iş fırsatlarına göz atın veya hemen başvuru yapın. Sizden gelecek yanıtı sabırsızlıkla bekliyoruz!.

Not. Çalışan adayı aydınlatma ve muvafakatname metnimize ulaşmak için tıklayınız (PDF)

Şimdi başvuru yapın!

Son ziyaret edilen