RSS beslemesi

"SEW-EURODRIVE MOVIKIT® Robotik" ikincilik ödülü kazandı

08/10/19

SEW-EURODRIVE, yeni geliştirdiği yazılım modülü MOVIKIT® Robotics ile 2019 Handling Awards “Robotik-Sistem ve Periferi” kategorisinde ikinciliği aldı.

Handling Award 2019

Ödülü kazanan MOVIKIT® Robotics yazılım modülümüz, MOVI-C® modüler otomasyon sistemi için standart bir çözümdür. Seri ve paralel olmak üzere çok sayıda robot kinematiği kontrolü sağlar. Grafik yapılandırma ve ardından SEW robot dili ve Teach-in kullanarak MOVISUITE® Robot Monitöründe robot programlarının oluşturulması ile kolayca devreye alınır. Robot monitör kullanıcı dostu bir ara yüz sunar; kullanıcılar özel bir bilgiye ihtiyaç duymadan hızlı ve verimli bir şekilde devreye almayı gerçekleştirirler. Özel bir eğitim gerekmez ve böylelikle pazardaki yerini hemen alır.

Handling Awards, bir endüstri magazini olan Weka Business Medya tarafından her yıl sonbaharda gerçekleştirilir. Uluslararası fuarlardan biri olan ve Stuttgart’ta gerçekleşen Motek; ödül töreni için imkân tanıyor. Ödüller; üretim ve montaj otomasyonu, elleçleme teknolojileri, robotik, mal akışı ve malzeme taşıması alanındaki yeniliklere ve harika ürün ve sistem çözümlerine veriliyor.

Sektördeki uzmanlar tarafından oluşan bağımsız bir jüri üç adet ödül verdi. Ödül töreni Stuttgart, Landesmesse’de 8 Ekim 2019’da gerçekleşti.

SEW çalışanlarından Wolfgang Currle(Güney Batı Bölge Satışın Başı), Dr. Markus Müller (Robotik ve Otomasyon Uzmanı), Jörg Peters (Makine Otomasyonu Ürün Çözümleri Başı) ödülü gururla teslim aldılar.