• Bir bakışta SEW-EURODRIVE

    Özet

    Bir bakışta şirketle ilgili en önemli bilgiler ve rakamlar.

Küresel aile şirketi
Küresel aile şirketi

Küresel düşün - lokal hareket et

Merkezi Bruchsal'da bulunan, sahibi tarafından yönetilen aile işletmesi küresel bir oyuncudur ancak bölgedeki güçlü yerel köklerini muhafaza etmektedir.

Çalışanlar
Çalışanlar

Çalışanlarımıza güvenebiliriz

2016/2017 mali yılında SEW-EURODRIVE dünya genelinde 16.000'den fazla çalışanı istihdam etmiştir. Sadece 550 kişi araştırma ve geliştirme üzerinde çalışmaktadır.

Lokasyonlar
Lokasyonlar

Tüm dünyada lokal olarak yer almaktayız.

Halihazırda dünya genelindeki 51 ülkede 15 üretim tesisi ve 77 Tahrik Teknolojisi Merkezinden oluşan bir ağa sahibiz. Artan bir eğilim söz konusudur.

Satış
Satış

Satış rakamlarımız

2.7 milyar Euroluk (2015/2016) satışımızla tahrik teknolojisi/tahrik otomasyonu sektöründe küresel pazar liderlerinden bir tanesiyiz.

Hizmet yelpazemiz

SEW-EURODRIVE ismi zikredildiğinde insanların aklına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi "elektrikli motorlardır". Elektrikli motorlar şirketimizin başlangıcını oluşturduğu için bu doğrudur. Bununla birlikte aynı zamanda SEW-EURODRIVE ismi daha fazlası anlamına da gelmektedir ve ürün ve hizmet yelpazemiz ciddi oranda genişlemiştir.

Redüktörlü motorlar, redüktörler, motorlar, merkezi olmayan kurulum komponentleri, elektronik kontrollü tahrik üniteleri, mekanik değişken hızlı redüktörlü motorlar ile ciddi mühendislik ihtiva eden tahril çözümleri. Tabii ki de tamamlayıcı hizmetleri ve servis önerilerini de unutmamalıyız.

Ürünler
Ürünler

Çok sayıda varyasyon seçeneği

Modüler konseptimiz doğru ürünü bulmanıza imkan veren çok sayıda kombinasyon seçeneği sunmaktadır. Ürün bulucumuz ürün yelpazemize yeni olan müşterilerimiz için bunu kolaylaştırmaktadır.

Çözümler
Çözümler

Sadece komponentten fazlası

Uygulamanız için kompleks bir çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Danışmanlık ve planlamadan uygulamaya kadar. İster önceden tanımlanmış bir çözüme ihtiyacınız olsun, isterse de belirli gereksinimleriniz olsun.

Hizmetler
SEW-EURODRIVE tarafından sağlanan hizmetler

Sistem hizmet ömrü içerisindeki her aşama için hizmetler

Kapsamlı hizmet yelpazesi ve teklifler portföyümüzü tamamlamaktadır. Danışmanlık, eğitim, araç ve kaynak ya da kapsamlı hizmet yelpazesine ihtiyaç duyup duymamanızdan bağımsız olarak

Sektörler
Sektör uzmanlığımız

Çok değişik sektörlerde uzmanlık bilgisi

Her sektörün kendi karakteristikleri olduğunu, yani sistem taleplerinin ve uygulamaların büyük ölçüde değişkenlik gösterdiğini biliyoruz. Sektörünüzle ilgili herhangi bir referans bulamamanız halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizin için doğru tahrik çözümünü buluruz!